Úvodná strana

 

Sauny Harvia prinášajú múdre a komplexné riešenia. Harvia ponúka vysoko kvalitné produkty, estetický dizajn a jednoduchú montáž - všetko v jednom balíku, od rovnakého dodávateľa.

Harvia - všetko čo potrebujete pre Vašu saunu.

Harvia predstavuje obsiahlu zbierku saunových produktov od tých štandardných až po vybrané špeciálne a to všetko v najvyššej kvalite. Harvia dizajn sa stará o moderné ľudské potreby rovnako tak dobre, ako o nároky, ktoré v saune kladiete na teplotu a vlhkosť. Môžete si vybrať zo sáun typu Rondium, Variant a Rubic či zvoliť jeden našich z piatich alternatívnych interiérov. Vybavte si svoju saunu presne tak ako chcete; saunovými pecami, svetlom, sklenenými dverami, oknami, lavicami, panelmi, dekoratívnymi kamennými stenami či ďalšími produktami Harvia. Harvia všetkým zákazníkom ponúka variabilitu a vysokú kvalitu produktov už po mnoho rokov. Objavte dlhoročné skúsenosti a úctu k tradíciám vo výrobkoch Harvia a nechajte ich byť súčasťou aj vašej sauny - jedinečnej oázy pokoja.

Riešenie pre každý priestor

Moderná sprchová sauna je ideálnym riešením pre malé kúpeľne. Široká ponuka materiálov a príslušenstva vám poskytujú ideálne možnosti vytvoriť si svoj vlastný štýl. Presne taký, po akom túžite.

Ak si chcete užívať klasickú fínsku saunu v tradičnej forme, vyberte si z vonkajších sáun Harvia. Vychutnajte si všetky pôžitky, ktoré prináša sauna na záhrade alebo vedľa bazéna a dajte svojmu saunovaniu úplne nový rozmer.


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefón: +421 220 812 523 Webové stránky: www.harvia.sk