Sauny
Harvia > Sauny >

Sauny

Sauna - oáza dobrých pocitov.

Sauny Harvia komplexným riešením. Harvia ponúka vysoko kvalitné produkty, estetický dizajn a jednoduchú montáž - všetko v jednom balíčku, od toho istého dodávateľa.

Harvia - všetko, čo potrebujete pre Vašu saunu.

Harvia poskytuje všetko od kvalitných štandardných produktov po dokonalosť špeciálnych produktov. Môžete si vybrať z varianty, Rondium a Rubic vnútorné sauny a od jedného z našich piatich alternatívnych interiérov. Vybavte si sauny presne tak, ako sa Vám páči, kúrením, osvetlením, sklami dverí, oknami, lavičkami, panely, dekoráciami stien a ďalšími produktmi Harvia. Harvia Vám poskytuje slobodu a vysoko kvalitné produkty, aby sa Vaše sauna stala unikátny a nádhernou oázou dobrých pocitov.

Moderné koupelnouvá sauna je ideálnym riešením pre malé kúpeľne. Široká škála materiálov a zariadení Vám umožní vytvoriť si vlastný špeciálny štýl, presne tak, ako chcete.

Ak si chcete vychutnať pravej fínskej sauny v tradičnejšie podobe, mali by ste si vybrať vonkajšie saunu Harvia alebo saunu Kelo. Vychutnajte si radosť zo sauny na záhrade alebo pri bazéne. A nezabudnuteľné okamihy sú zaručené.

Vitajte v novej virtuálnej Sauna Harvia!

Vyskúšajte rôzne odtiene materiálu na lavičky, obloženie, dvere a rámy sáun. Môžete tiež vyskúšať, ako smer obloženie ovplyvňuje celkový vzhľad sauny, rovnako ako rotácie a zoom sauny.

Viac informácií o saunách: http://finland.fi


1 2
Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefón: +421 220 812 523 Webové stránky: www.harvia.sk